Privatumo ir slapukų politika

Apie mus

Mes, UAB "Doneris", esame įsipareigoję gerbti Jūsų privatumą ir teikti skaidrią informaciją apie tai, kaip naudojame Jūsų duomenis. Sužinoti daugiau apie mus ir kaip su mumis susisiekti galite mūsų svetainėje: geroslentos.lt/kontaktai/.

Slapukų naudojimas Mūsų svetainė naudoja slapukus, siekiant pagerinti Jūsų naršymo patirtį ir užtikrinti svetainės funkcionalumą. Šie maži tekstinių duomenų failai yra saugomi Jūsų įrenginyje ir gali būti naudojami šiems tikslams:

  • Jūsų rodymo preferencijų, pvz., pasirinktos spalvų schemos ar šrifto dydžio, išsaugojimui;
  • Apklausos apie svetainės turinio naudingumą atsakymų, kad išvengtumėte pasikartojančių užklausimų, fiksavimui;
  • Jūsų sutikimo su slapukų naudojimu mūsų svetainėje patvirtinimui.

Kai kuriuose puslapiuose taip pat naudojami slapukai statistikos surinkimui apie tai, kaip atvykote į mūsų puslapį ir kuriuos vaizdo įrašus peržiūrėjote. Ši informacija yra naudojama anonimiškai ir padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine.

Slapukų valdymas

Nors slapukų naudojimas nėra būtinas svetainės veikimui, jie palengvina naršymą. Jūs bet kada galite pašalinti ar blokuoti slapukus, tačiau kai kurios svetainės dalys gali neveikti taip sklandžiai, kaip tikėjotės.

Mes užtikriname, kad slapukų surinkta informacija nebūtų naudojama jūsų asmeniškai identifikuoti ir kad duomenų tvarkymas būtų visiškai mūsų kontroliuojamas. Neatiduodame šių duomenų trečiosioms šalims ir naudojame juos tik anksčiau nurodytais tikslais.

Google Analytics

Šioje svetainėje taip pat naudojame "Google Analytics" paslaugą, siekiant rinkti bendrus lankytojų naudojimosi svetaine duomenis. Tai padeda mums analizuoti svetainės naudojimo modelius ir tobulinti lankytojų patirtį. "Google Analytics" naudoja savo slapukus, ir jūs galite sužinoti daugiau apie tai, kaip "Google" naudoja Jūsų duomenis, kai naudojatės mūsų svetaine, apsilankę "Google" privatumo politikos puslapiuose:

Naršyklių slapukai

Galite bet kada pakeisti savo slapukų nustatymus spustelėję pritatumo nustymų mytuką esantį svetainės kairiame apatiniame kampe. Tai leis jums iš naujo apsilankyti slapukų sutikimo baneryje ir pakeisti savo nuostatas arba nedelsiant atšaukti savo sutikimą.

Be to, skirtingos naršyklės suteikia įvairius metodus, kaip blokuoti ir ištrinti svetainių naudojamus slapukus. Galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte/ištrintumėte slapukus. Žemiau pateikiamos nuorodos į pagrindinių interneto naršyklių palaikymo dokumentus, kaip valdyti ir ištrinti slapukus:

Jeigu naudojate kitą interneto naršyklę, prašome aplankyti jūsų naršyklės oficialius palaikymo dokumentus.

Jūsų duomenų naudojimas

Bet kokią kontaktinę informaciją, kurią mums pateikiate, pavyzdžiui, siųsdami elektroninius laiškus ar teikdami užklausas, mes naudojame tik Jūsų užklausų tvarkymui ir niekada nenaudojame jūsų asmens duomenų komerciniams tikslams be jūsų aiškaus sutikimo.

Privatumo politikos pokyčiai

Mūsų privatumo ir slapukų politika gali būti periodiškai atnaujinama. Mes skatiname Jus reguliariai peržiūrėti šią politiką, kad būtumėte informuoti apie tai, kaip mes saugome ir naudojame Jūsų informaciją.

Dėkojame, kad naudojatės mūsų svetaine, ir esame čia, kad užtikrintume Jūsų privatumo apsaugą ir geriausią naršymo patirtį.

Privatumo politika Paskutinį kartą atnaujinta 2024-03-08 Įsigalioja nuo 2024-03-08

Ši privatumo politika aprašo UAB "Doneris", esančios Motorų g. 6, Vilnius, Europa, 02190, Lietuva, el. paštas: info@geroslentos.lt, telefono nr.: +37068731739, politiką dėl informacijos rinkimo, naudojimo ir atskleidimo, kurią mes renkame naudodamiesi mūsų svetaine (https://geroslentos.lt) . Lankydamiesi mūsų svetainėje ir jan naudodamiesi  sutinkate su jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu pagal šią Privatumo politiką. Jei nesutinkate su tuo, prašome neiti į mūsų svetainę ar ja nesinaudoti.

Mes bet kada galime keisti šią Privatumo politiką be jokio išankstinio jums pranešimo ir paskelbsime atnaujintą  Privatumo politiką mūsų svetainėje todėl rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šį puslapį.

Kaip mes naudojame jūsų informaciją

Mes naudosime informaciją, kurią surinkome apie jus, šiems tikslams:

  • Tikslinė reklama
  • Svetainės apsauga Jeigu norėsime naudoti jūsų informaciją bet kokiems kitiems tikslams, mes paprašysime jūsų sutikimo ir naudosime jūsų informaciją tik gavę jūsų sutikimą, ir tada, tik tiems tikslams, kuriems suteikėte sutikimą, nebent esame įpareigoti kitaip pagal įstatymą.

Jūsų teisės

Priklausomai nuo taikomo įstatymo, jūs galite turėti teisę į prieigą ir taisymą ar ištrinimą savo asmens duomenų ar gauti savo asmens duomenų kopiją, apriboti arba nepritarti aktyviam jūsų duomenų tvarkymui, paprašyti mus perduoti (portuoti) jūsų asmens informaciją kitai įmonei, atšaukti bet kokį sutikimą, kurį davėte mums tvarkyti jūsų duomenis, teisę pateikti skundą įstatymo leidžiamajai institucijai ir kitas teises, kurios gali būti aktualios pagal taikomus įstatymus. Norėdami įgyvendinti šias teises, galite rašyti mums adresu info@geroslentos.lt. Mes atsakysime į jūsų užklausą vadovaudamiesi taikomu įstatymu.

Atminkite, kad jei neleisite mums rinkti ar tvarkyti reikiamų asmens duomenų ar atšauksite sutikimą tvarkyti tuos pačius reikiamiems tikslams, galbūt negalėsite naudotis ar prieiti prie paslaugų, dėl kurių buvo prašoma jūsų informacija.

Saugumas

Jūsų informacijos saugumas yra svarbus mums, ir mes naudosime protingas saugumo priemones, kad apsaugotume jūsų informaciją nuo praradimo, piktnaudžiavimo ar neleistino keitimo mūsų kontrolės požiūriu. Vis dėlto, atsižvelgiant į įgimtas rizikas, mes negalime garantuoti absoliučios saugos ir dėl to negalime užtikrinti ar garantuoti bet kokios informacijos, kurią perduodate mums, saugumo ir tai darote savo pačių rizika.

Skundai/ duomenų apsauga

Jei turite klausimų ar susirūpinimų dėl jūsų informacijos tvarkymo, kuri yra mūsų pasiekiamoje vietoje, galite susisiekti su mūsų skundų pareigūnu UAB "Doneris", Motorų g. 6, Vilnius, el. paštu info@geroslentos.lt. Mes atsižvelgsime į jūsų susirūpinimus vadovaudamiesi taikomu įstatymu.