Apdailos dailylentės

Medinė namų vidaus ir fasado apdaila - vis dar populiarus sprendimas tiek naujų namų statyboje, tiek senų namų atnaujinime. Medienos apdaila, kurios pasirinkimas šiandien be galo platus, suteikia estetiškumo ir klasės naudojant jas tiek vidaus, tiek lauko apdailai. 

Nors kartais ir galima pamatyti, žinant kokiais moderniais laikais gyvename, kad apdailos sprendimas kuomet naudojamas medis yra atgyvenęs, mes pastebime, kad tai tikrai nėra tiesa: medienos lentos yra ekologiškas ir tikrai estetiškas sprendimas, suteikiantis namų eksterjerui tiek jaukumo, tiek solidumo.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog pasirinkti tinkamiausią lentų produkciją, kurios asortimentas tikrai nėra siauras. Į ką vertėtų atkreipti dėmesį, kad tinkamai būtų pasirinktos medinės dailylentės?

Kokybė visada yra svarbiausias kriterijus

Turbūt sutiksite, kad svarbiausias kriterijus renkantis tinkamiausias medines lentas apdailai yra jų kokybė. Svarbu atsižvelgti į tai, iš kokios medienos yra pagamintos dailylentės.

Kokios medienos lentos geriausios?

Alksnio mediena nėra labai atspari drėgmei, tad tuomet, jei patalpose kaupiasi drėgmė, verčiau rinktis iš kitokios medienos pagamintas dailylentes.

Palankiu pasirinkimu gali būti iš alksnio, uosio, drebulės ar eglės pagamintos lentos, kurios yra pakankamai patvarios, tačiau mes rekomenduojame naudoti sibiro medienos dailylentes.

Ypatingai tuo atveju, jeigu patalpose yra dideli temperatūrų svyravimai, itin palankiu pasirinkimu bus sibiro eglės ir sibiro pušies dailylentės, kurios tarnaus iš tiesų ilgą laiką.

Klijuotos dailylentės

Dauguma pagamintų medinių dailylenčių yra šakotos, tačiau ne visi tai laiko privalumu. Šakotos dailylentės puikiai tiks kaimo turizmo sodybai, tačiau gyvenamųjų namų apdailai dažniau nusprendžiama rinktis klijuotas dailylentes, kurios šakotumu nepasižymi. Tai – iš klijuotos medienos pagamintos apdailos medžiagos, kurios yra dar atsparesnės deformacijai, taigi, toks sprendimas gali pasiteisinti ne taip ir retai.

Dailylenčių storis

Šiuo metu yra populiariausios 1,1-1,3 cm storio medinės lentos, tačiau tuo pasirinkimo galimybės neapsiriboja. Taip pat gali būti pasirenkamos ir storesnės ar plonesnės lentos, tačiau svarbu įvertinti tai, kad plonesnės nei centimetro dailylentės yra ne tokios atsparios deformacijai ir gali susiraukšlėti, tad kur kas praktiškiau rinktis storesnes apdailos medžiagas.

Lentos kaina

Taip pat svarbiu kriterijumi gali būti ir tai, kokia yra dailylenčių kaina. Jei norite rasti patį palankiausią pasiūlymą, galite peržiūrėti mūsų įmonės kainoraštį ir susisiekti su mumis konsultacijai. Tikrai padėsime atrasti palankiausias pasirinkimo galimybes.

Mūsų medienos apdailos dailylentės

Mes siūlome kokybiškas sibiro spygliuočių lentas vidaus ir fasadų apdailai. Mūsų lentų produkcijos asortimentą sudaro sibiro eglė, bei sibiro pušis. Mūsų apdailos lentos pasižymi išskirtine kokybe ir patvarumu. Galime pasiūlyti tinkamiausią variantą pagal Jūsų poreikį:

Turite mums klausimų? Susisiekite nemokamai konsultacijai!

Dailylentės Vilniujeapdailos lentos

MŪSŲ PARDUODAMOS APDAILOS LENTOS

Vidaus apdailos lentos

Pamatyti daugiau

Terasinė mediena

Pamatyti daugiau

Grindų lentos

Pamatyti daugiau

Lauko apdailos lentos

Pamatyti daugiau

Pirties mediena

Pamatyti daugiau

Tarinė mediena

Pamatyti daugiau