Dailylentės

Kokios vidaus dailylentės gali geriausiai pasiteisinti?

Namų vidaus apdailai vis dar gana dažnai pasirenkamos medinės dailylentės, kurių pasirinkimas tikrai nėra siauras. Nors kartais manoma, kad toks apdailos sprendimas naudojant medines lentas apdailai jau yra atgyvenęs, tačiau tai tikrai nėra tiesa: vidaus dailylentės yra ekologiškas ir tikrai estetiškas sprendimas, todėl tokia pasirinkimo galimybė gali būti viena palankiausių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog pasirinkti tinkamiausią lentų produkciją, kurios asortimentas tikrai nėra siauras. Taigi, į ką vertėtų atkreipti dėmesį, kad tinkamai būtų pasirinktos medinės dailylentės?

Kokybė visada yra svarbiausias kriterijus

Turbūt sutiksite, kad renkantis tinkamiausias apdailos lentas svarbiausias kriterijus yra jų kokybė. Taigi, svarbu atsižvelgti į tai, iš kokios medienos yra pagamintos dailylentės. Palankiu pasirinkimu gali būti iš alksnio, uosio, drebulės ar eglės pagamintos apdailos lentos, kurios yra pakankamai patvarios, bet kartu ir nebrangios. Tuo atveju, jei patalpose yra dideli temperatūrų svyravimai, itin palankiu pasirinkimu bus uosinės dailylentės, kurios tarnaus iš tiesų ilgą laiką. Alksnio mediena nėra labai atspari drėgmei, tad tuomet, jei patalpose kaupiasi drėgmė, verčiau rinktis iš kitokios medienos pagamintas dailylentes. Jei patalpos stipriai šildomos, iš spygliuočių medienos pagamintos apdailos medžiagos gali imti sakuotis, taigi, renkantis tinkamas lentas reikėtų į tai atsižvelgti.

Klijuotos dailylentės

Dauguma pagamintų medinių dailylenčių yra šakotos, tačiau ne visi tai laiko privalumu. Šakotos dailylentės puikiai tiks kaimo turizmo sodybai, tačiau gyvenamųjų namų apdailai dažniau nusprendžiama rinktis klijuotas dailylentes, kurios šakotumu nepasižymi. Tai – iš klijuotos medienos pagamintos apdailos medžiagos, kurios yra dar atsparesnės deformacijai, taigi, toks sprendimas gali pasiteisinti ne taip ir retai.

Dailylenčių storis

Šiuo metu yra populiariausios 1,1-1,3 cm storio medinės dailylentės, tačiau tuo pasirinkimo galimybės neapsiriboja. Taip pat gali būti pasirenkamos ir storesnės ar plonesnės apdailos lentos, tačiau svarbu įvertinti tai, kad plonesnės nei centimetro dailylentės yra ne tokios atsparios deformacijai ir gali susiraukšlėti, tad kur kas praktiškiau rinktis storesnes apdailos medžiagas.

Taip pat svarbiu kriterijumi gali būti ir tai, kokia yra dailylenčių kaina. Jei norite rasti patį palankiausią pasiūlymą, galite peržiūrėti mūsų įmonės kainoraštį ir susisiekti su mumis konsultacijai. Tikrai padėsime atrasti palankiausias pasirinkimo galimybes.

Geros lentos vidaus apdailai

Mes siūlome kokybiškas sibiro spygliuočių dailylentes vidaus apdailai. Mūsų produkcijos asortimentą sudaro sibiro eglė, bei sibiro pušis. Mūsų dailylentės pasižymi išskirtine kokybe ir patvarumu. Galime pasiūlyti tinkamiausią variantą pagal Jūsų poreikį:

  • sienų apdailos lentos
  • lentos grindų apdailai
  • dailylentėms luboms
  • dailylentės terasoms
  • tarinė mediena
  • dailylentės pirčiai

Turite mums klausimų? Susisiekite nemokamai konsultacijai!

lentos lauko apdailai Prekyba dailylentėmis sienų dailylentės

MŪSŲ PRODUKCIJA

Vidaus apdailos lentos

Pamatyti daugiau

Terasinė mediena asortimentas

Pamatyti daugiau

Grindų lentos

Pamatyti daugiau

Lauko apdailos lentos

Pamatyti daugiau

Pirties mediena

Pamatyti daugiau

Tarinė mediena

Pamatyti daugiau