Dailylentės

Dailylentės, naudojamos medinei namų vidaus ir fasado apdailai, yra vis dar itin populiarus pasirinkimas, tiek naujų namų statyboje, tiek senų namų atnaujinime. Medienos apdaila pasižymi didžiule įvairove ir estetika, suteikdama namams jaukumo ir subtilaus grožio. Tiek interjero, tiek eksterjero dizaine, mediena išlieka amžina klasika, kartais derinama su moderniais elementais, kartais dominuojant vienai, tačiau visada kurianti šiltumo, stilingumo ir solidumo įspūdį.

Dailylenčių kokybė  yra svarbiausias kriterijus

Namų išorės apdailos sprendimų įvairovė leidžia rinktis iš daugybės variantų, pritaikant medienos grožį pagal asmeninius poreikius ir skonį. Rinkdamiesi medines lentas apdailai, ypatingą dėmesį reikėtų skirti jų kokybei. Aukštos kokybės medžiaga užtikrins, kad apdaila išlaikys savo estetines savybes ir tarnaus ilgai. Skirtingiems namų zonoms ir paskirtims reikalinga mediena, pasižyminti tam tikromis savybėmis. Skirtingiems darbams atlikti, reikalinga ir skirtingomis savybėmis pasižyminti mediena. Todėl atidžiai išstudijuokite medžio savybes ir pasirinkite tinkamą.

Įsirengdami ar atnaujindami namus, neabejotinai norite, kad šių darbų nereiktų pakartoti dar daugybę metų. Todėl rinkdamiesi medines lentas apdailai, skirkite ypatingą dėmesį jų kokybei. Taip galėsite būti tikri, kad jos tarnaus ilgai ir atrodys reprezentatyviai.

Spygliuočių dailylentės

Ypač vertinamos spygliuočių dailylentės, tinkančios tiek vidaus, tiek išorės apdailai. Šios medžio rūšies lentos yra itin tinka drėgnoms patalpoms, pavyzdžiui, pirtims. Mūsų asortimente rasite aukštos kokybės šiaurinių eglių ir Sibiro pušų dailylentes, kurios dėl savo patvarumo ir estetikos yra labai mėgstamos klientų.

Eglinės ir pušinės dailylentės

Mūsų asortimente rasite šiaurinių eglių ir Sibiro pušų lauko ir vidaus apdailos lentų. Spygliuočių dailylentės dažniausiai naudojamos namų vidaus ir fasado apdailai. Spygliuočių lentos naudojamos drėgnoms patalpoms, tokioms kaip pvz. pirtims, įrengti. Pagal savo poreikius galėsite rinktis iš skirtingų ilgių, pločių ir storių dailylenčių. Na, o jeigu bus sunku nuspręsti kurį variantą pasirinkti, suskaičiuoti reikiamą kiekį - visuomet galite kreiptis į mus. Mes mielai Jus pakonsultuosime, patarsime ir padėsime išsirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį variantą,

Dailylenčių storis

Šiuo metu ypač populiarus pasirinkimas yra 1,1-1,3 cm storio medinės lentos, tačiau pasirinkimo galimybės neapsiriboja tik šiuo diapazonu. Galima rinktis ir storesnes, ir plonesnes lentas. Svarbu atkreipti dėmesį, kad plonesnės nei centimetro dailylentės gali būti ne tokios atsparios deformacijai ir susiraukšlėti. Todėl, siekiant ilgaamžiškumo ir patvarumo, praktiškesnis pasirinkimas yra rinktis storesnes apdailos medžiagas, kurios užtikrins ne tik estetiką, bet ir funkcionalumą.

Dailylenčių kaina

Svarbus aspektas renkantis dailylentes yra ir jų kaina. Norėdami rasti palankiausią pasiūlymą, kviečiame susipažinti su mūsų lentų  kainoraščiu  ir susisiekti dėl asmeninės konsultacijos. Esame įsitikinę, kad padėsime Jums atrasti optimaliausią kainos ir kokybės santykį.

Mūsų medienos apdailos dailylentės

Mes siūlome kokybiškas sibiro spygliuočių apdailos alentas vidaus ir fasadų apdailai. Mūsų apdailos lentos pasižymi išskirtine kokybe ir patvarumu. Galime pasiūlyti tinkamiausią variantą pagal Jūsų poreikį. Mes, kaip patyręs medienos apdailos produktų tiekėjas, didžiuojamės galėdami pasiūlyti aukščiausios kokybės Sibiro spygliuočių dailylentes. Mūsų produktų asortimentą sudaro kruopščiai atrinkta Sibiro eglė ir pušis, garantuojančios ilgaamžiškumą ir nepriekaištingą išvaizdą Jūsų namų apdailai. Kreipkitės į mus, ir mes padėsime Jums paversti Jūsų namus jaukumo ir estetikos oaze.

Turite klausimų?
Susisiekite
Suteiksime nemokamą konsultaciją!

MŪSŲ PARDUODAMOS APDAILOS LENTOS

Vidaus apdailos lentos

Pamatyti daugiau

Terasinė mediena

Pamatyti daugiau

Grindų lentos

Pamatyti daugiau

Lauko apdailos lentos

Pamatyti daugiau

Pirties mediena

Pamatyti daugiau

Tarinė mediena

Pamatyti daugiau