Dailylentės

Dailylentės, naudojamos medinei namų vidaus ir fasado apdailai, išlieka vis dar iti populiariu pasirinkimu, tiek naujų namų statyboje, tiek senų namų atnaujinime ir remonte. Medienos apdaila pasižymi didžiule įvairove ir estetika, suteikia namams jaukumo ir subtilaus grožio nesvarbu ar namų interjero dizainas bus modernus ar klasikinis. Tiek interjero, tiek eksterjero dizaine, mediena išlieka amžina klasika, kartais derinama su moderniais elementais, kartais dominuojant vienai, tačiau visada kurianti šiltumo, stilingumo ir solidumo įspūdį.

Dailylenčių kokybė  yra svarbiausias kriterijus

Namų fasado ir vidaus apdailos sprendimų įvairovė leidžia rinktis iš daugybės variantų, pritaikant medienos grožį pagal asmeninius poreikius ir skonį. Rinkdamiesi medines lentas apdailai, ypatingą dėmesį turėtumėte skirti jų kokybei. Aukštos kokybės mediena užtikrins, kad apdaila išlaikys savo estetines savybes ir tarnaus ilgus metus. Skirtingoms namų zonoms ir paskirtims reikalinga mediena, pasižyminti tam tikromis savybėmis, geriausiai tinkančiomis zonos paskirčiai. Skirtingiems darbams atlikti, reikalinga ir skirtingomis savybėmis pasižyminti mediena. Todėl atidžiai išstudijuokite medžio savybes ir pasirinkite tinkamiausią variantą:

 • Dailylentės vonios kambariui
  Vonios kambario apdailai rekomenduojame naudoti atsparias drėgmei medienos rūšis, pavyzdžiui, pušį arba eglę, kurios impregnuojamos specialiomis priemonėmis prieš drėgmę ir pelėsį. Siekiant išsaugoti medienos grožį ir ilgaamžiškumą vonios kambario sąlygomis, būtina reguliariai naudoti alyvas arba lakuoti paviršius, kurie apsaugo medieną nuo tiesioginio vandens poveikio.

 • Dailylentės virtuvei
  Virtuvėje, kur buitinė veikla vyksta intensyviausiai, reikalinga tvirta ir lengvai prižiūrima mediena. Rekomenduojame rinktis kietąsias medienos rūšis, pavyzdžiui, ąžuolą arba uosį, kurios yra atsparios įbrėžimams ir temperatūros pokyčiams. Medienos paviršiai virtuvėje turėtų būti padengti alyva arba laku, kurie neleidžia skysčiams ir dėmėms prasiskverbti į medieną.

 • Dailylentės terasoms
  Terasų apdailai puikiai tinka išorės sąlygoms pritaikyta mediena, pavyzdžiui, termiškai apdorota pušis arba iroko mediena, kurios pasižymi dideliu atsparumu drėgmei, puvimui ir UV spinduliams. Terasos dailylentes būtina reguliariai impregnuoti ir prižiūrėti, kad jos išsaugotų savo estetines savybes ir funkcionalumą ilgus metus.

 • Dailylentės svetainei
  Svetainės erdvėje puikiai dera šiltos ir natūralios medienos atspalviai. Čia galima rinktis tiek minkštasias, tiek kietąsias medienos rūšis, atsižvelgiant į pageidaujamą interjero stilių. Svarbu, kad medienos apdaila būtų kokybiškai apdorota ir padengta laku arba alyva, kurie apsaugo paviršių nuo kasdienio naudojimo poveikio.

 • Dailylentės luboms
  Lubų apdailai tinka lengvos ir šviesios medienos rūšys, pavyzdžiui, eglė ar pušis, kurios sukuria jaukumą ir vizualiai padidina erdvę. Medienos apdaila luboms turėtų būti impregnuota ugniai atspariomis medžiagomis ir padengta matiniu laku, kuris pabrėžtų medienos natūralumą ir tekstūrą.

 • Dailylentės vidaus sienoms
  Vidaus sienų apdailai galima naudoti įvairias medienos rūšis, atsižvelgiant į pageidaujamą interjero stilių. Populiarūs pasirinkimai yra eglė, pušis, arba kietmedžio rūšys, tokios kaip ąžuolas. Medienos apdaila sienoms turėtų būti apdorota dėmėms atspariomis medžiagomis, kad išsaugotų savo grožį ir būtų lengva prižiūrėti.

 • Dailylentės lauko sienų apdailai
  Lauko sienų apdailai reikalinga mediena, atspari išorės sąlygoms: drėgmei, temperatūros svyravimams, UV spinduliams. Puikiai tinka termiškai apdorota pušis arba egzotinės medienos rūšys, pavyzdžiui, tiksas ar iroko. Svarbu reguliariai atnaujinti medienos apsaugos priemones, kad išlaikytumėte jos ilgaamžiškumą ir estetiką.

Įsirengdami ar atnaujindami namus, neabejotinai norite, kad šių darbų nereiktų pakartoti daugybę metų. Todėl rinkdamiesi medines lentas apdailai, skirkite ypatingą dėmesį jų kokybei. Taip galėsite būti tikri, kad jos tarnaus ilgai ir atrodys reprezentatyviai.

Spygliuočių dailylentės - patikimas variantas

Ypač vertinamos spygliuočių dailylentės, tinkančios tiek vidaus, tiek išorės apdailai. Šios medžio rūšies lentos yra itin tinka drėgnoms patalpoms, pavyzdžiui, pirtims. Mūsų asortimente rasite aukštos kokybės šiaurinių eglių ir Sibiro pušų dailylentes, kurios dėl savo patvarumo ir estetikos yra labai mėgstamos klientų.

Eglinės ir pušinės dailylentės

Mūsų asortimente rasite šiaurinių eglių ir Sibiro pušų lauko ir vidaus apdailos lentų. Spygliuočių dailylentės dažniausiai naudojamos namų vidaus ir fasado apdailai. Spygliuočių lentos naudojamos drėgnoms patalpoms, tokioms kaip pvz. pirtims, įrengti. Pagal savo poreikius galėsite rinktis iš skirtingų ilgių, pločių ir storių dailylenčių. Na, o jeigu bus sunku nuspręsti kurį variantą pasirinkti, suskaičiuoti reikiamą kiekį - visuomet galite kreiptis į mus. Mes mielai Jus pakonsultuosime, patarsime ir padėsime išsirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį variantą,

Dailylenčių storis

Šiuo metu ypač populiarus pasirinkimas yra 1,1-1,3 cm storio medinės lentos, tačiau pasirinkimo galimybės neapsiriboja tik šiuo diapazonu. Galima rinktis ir storesnes, ir plonesnes lentas. Svarbu atkreipti dėmesį, kad plonesnės nei centimetro dailylentės gali būti ne tokios atsparios deformacijai ir susiraukšlėti. Todėl, siekiant ilgaamžiškumo ir patvarumo, praktiškesnis pasirinkimas yra rinktis storesnes apdailos medžiagas, kurios užtikrins ne tik estetiką, bet ir funkcionalumą.

Dailylenčių kaina

Svarbus aspektas renkantis dailylentes yra ir jų kaina. Norėdami rasti palankiausią pasiūlymą, kviečiame susipažinti su mūsų lentų  kainoraščiu  ir susisiekti dėl asmeninės konsultacijos. Esame įsitikinę, kad padėsime Jums atrasti optimaliausią kainos ir kokybės santykį.

Mūsų medienos apdailos dailylentės

Mes siūlome kokybiškas sibiro spygliuočių apdailos alentas vidaus ir fasadų apdailai. Mūsų apdailos lentos pasižymi išskirtine kokybe ir patvarumu. Galime pasiūlyti tinkamiausią variantą pagal Jūsų poreikį. Mes, kaip patyręs medienos apdailos produktų tiekėjas, didžiuojamės galėdami pasiūlyti aukščiausios kokybės Sibiro spygliuočių dailylentes. Mūsų produktų asortimentą sudaro kruopščiai atrinkta Sibiro eglė ir pušis, garantuojančios ilgaamžiškumą ir nepriekaištingą išvaizdą Jūsų namų apdailai. Kreipkitės į mus, ir mes padėsime Jums paversti Jūsų namus jaukumo ir estetikos oaze.

Turite klausimų?
Susisiekite
Suteiksime nemokamą konsultaciją!

MŪSŲ PARDUODAMOS APDAILOS LENTOS