Apdailos dailylentės

Dailylentės, naudojamos medinei namų vidaus ir fasado apdailai - vis dar populiarus sprendimas tiek naujų namų statyboje, tiek senų namų atnaujinime. Medienos apdaila, kurios pasirinkimas - be galo platus, suteikia estetiškumo ir jaukaus subtilumo. Tiek naudojant interjere, tiek eksterjere.

Namų išorės apdailos sprendimų pasirinkimas yra išties platus ir įvairus. Todėl įsirengiant namus, galima rinktis iš daugybės variantų. Vis dėl to pastebime, kad mediena - išlieka amžina klasika. Kartais derinama su moderniais elementais, kartais naudojama viena. Tačiau, neabejotinai, visada sukurianti jaukumo, stilingumo ir solidumo įspūdį.

Dailylentės - kokybė visada yra svarbiausias kriterijus

Įsirengdami ar atnaujindami namus, neabejotinai norite, kad šių darbų nereiktų pakartoti dar daugybę metų. Todėl rinkdamiesi medines lentas apdailai, skirkite ypatingą dėmesį jų kokybei. Taip galėsite būti tikri, kad jos tarnaus ilgai ir atrodys reprezentatyviai. Skirtingiems darbams atlikti, reikalinga ir skirtingomis savybėmis pasižyminti mediena. Todėl atidžiai išstudijuokite medžio savybes ir pasirinkite tinkamą.

Spygliuočių dailylentės dažniausiai naudojamos namų vidaus ir fasado apdailai. Spygliuočių lentos naudojamos drėgnoms patalpoms, tokioms kaip pvz. pirtims, įrengti.

Mūsų asortimente rasite šiaurinių eglių ir Sibiro pušų lauko ir vidaus apdailos lentų. Pagal savo poreikius galėsite rinktis iš skirtingų ilgių, pločių ir storių dailylenčių. Na, o jeigu bus sunku nuspręsti kurį variantą pasirinkti, suskaičiuoti reikiamą kiekį - visuomet galite kreiptis į mus. Mes mielai Jus pakonsultuosime, patarsime ir padėsime išsirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį variantą,

Klijuotos dailylentės

Dauguma pagamintų medinių dailylenčių yra šakotos, tačiau ne visi tai laiko privalumu. Šakotos dailylentės puikiai tiks kaimo turizmo sodybai, tačiau gyvenamųjų namų apdailai dažniau nusprendžiama rinktis klijuotas dailylentes, kurios šakotumu nepasižymi. Tai – iš klijuotos medienos pagamintos apdailos medžiagos, kurios yra dar atsparesnės deformacijai,

Dailylenčių storis

Šiuo metu yra populiariausios 1,1-1,3 cm storio medinės lentos, tačiau tuo pasirinkimo galimybės neapsiriboja. Taip pat gali būti pasirenkamos ir storesnės ar plonesnės lentos. Tačiau svarbu įvertinti tai, kad plonesnės nei centimetro dailylentės yra ne tokios atsparios deformacijai ir gali susiraukšlėti, Tad kur kas praktiškiau rinktis storesnes apdailos medžiagas.

Lentos kaina

Taip pat svarbiu kriterijumi gali būti ir tai, kokia yra dailylenčių kaina. Jei norite rasti patį palankiausią pasiūlymą, galite peržiūrėti mūsų įmonės kainoraštį ir susisiekti su mumis konsultacijai. Tikrai padėsime atrasti palankiausias pasirinkimo galimybes.

Mūsų medienos apdailos dailylentės

Mes siūlome kokybiškas sibiro spygliuočių lentas vidaus ir fasadų apdailai. Mūsų lentų produkcijos asortimentą sudaro sibiro eglė, bei sibiro pušis. Mūsų apdailos lentos pasižymi išskirtine kokybe ir patvarumu. Galime pasiūlyti tinkamiausią variantą pagal Jūsų poreikį:

Turite mums klausimų? Susisiekite nemokamai konsultacijai!

Dailylentės Vilniujeapdailos lentos

MŪSŲ PARDUODAMOS APDAILOS LENTOS

Vidaus apdailos lentos

Pamatyti daugiau

Terasinė mediena

Pamatyti daugiau

Grindų lentos

Pamatyti daugiau

Lauko apdailos lentos

Pamatyti daugiau

Pirties mediena

Pamatyti daugiau

Tarinė mediena

Pamatyti daugiau