Tarinė paletinė mediena

Tarinė mediena – tai dvigubo pjovimo tarinės lentelės ir tašai, kurie gaminami iš spygliuočių bei lapuočių medienos. Įvairių matmenų paletinė mediena yra naudojama ruošinių gamybai, padėklams bei pakavimui skirtai produkcijai.

Mes siūlome įvairių matmenų dvigubo pjovimo lentas, pritaikytas taros gamybai. Siekiame, kad būtų patenkinti kiekvieno kliento poreikiai, todėl gaminame nestandartinių matmenų produkciją.

Mūsų siūloma paletinė mediena

Didžioji dalis mūsų užsakymų – tarinė mediena, kurios storis svyruoja nuo 19 iki 100 mm, plotis – nuo 70 iki 150 mm, o ilgis – nuo 800 iki 6000 mm. Klientams pageidaujant taip pat galime išpjauti ir nestandartinių matmenų lentas, siūlome frrezuotas lentas. Tarinė mediena gali būti ruošiama iš pušies, eglės, alksnio ar drebulės, todėl tuomet, jei tektų paruošti medienos tarai, tiesiog susisiekite su mumis, ir mes jums pateiksime patį geriausią pasiūlymą.

Geriausios kokybės garantija

Įmonės veiklą pradėjome 2003 metais: pagrindinė mūsų veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba mediena visoje Lietuvoje. Rūpinamės, kad būtų pateisinami kiekvieno kliento lūkesčiai, todėl ypatingai didelį dėmesį skiriame gaminių kokybei. Tarinė mediena yra gaminama iš aukščiausios kokybės spygliuočių ir lapuočių, todėl tai užtikrina paletinės medienos tvirtumą bei funkcionalumą.

Kodėl verta rinktis būtent mus?

Medieną gauname iš nuolatinių patikimų partnerių, kurie užtikrina, kad tiekiama produkcija pasižymės geriausiomis eksploatacinėmis savybėmis. Mūsų siūloma tarinė mediena yra gaminama atsižvelgiant į kiekvieno kliento pageidavimus, todėl tai leidžia tikėtis tikrai puikių rezultatų. Nuolat domimės medienos apdirbimo technologijomis ir pritaikome jas praktikoje, todėl tai gali garantuoti dar didesnį gaminių tikslumą.

Kreipkitės dėl jus dominančių paslaugų

Paletinė mediena – tai tik viena iš mūsų siūlomų paslaugų. Taip pat gaminame lentas grindims, dailylentes, terasines lentas ir kitus medienos gaminius. Laikomės aukščiausių kokybės standartų, o įvairius gaminius galime pasiūlyti tikrai palankiomis kainomis. Jei domitės tam tikrais medienos gaminiais, nedvejodami kreipkitės į mus, ir mes jums pateiksime patį geriausią pasiūlymą. Pagrindinis mūsų tikslas – tiekti aukščiausios kokybės medienos gaminius ir pasirūpinti, kad būtų maksimaliai išpildoma kiekvieno kliento vizija.