Vidaus dailylentės

Vidaus dailylentės - itin populiarus pasirinkimas įrengiant tiek namų, tiek sodybos ar biuro patalpas. Įrengiant naują ar atnaujinant seną namų interjerą. Sukuriamas namų jaukumas, o parinkus geros kokybės medžiagas, tokia apdaila galima džiaugtis metų metus. Derinant su kitomis apdailos detalėmis, galima lengvai sukurti įvairaus stiliaus interjerą. Nuo klasikinio, minimalistinio, skandinaviško ar net modernaus.

Vidaus dailylentės -  gamybos ypatumai

Vidaus dailylentės yra gana universalios - ruošiamos bei pritaikomos ne tik grindų įrengimui, bet ir sienų, lubų apdailai. Šį namų apdailos būdą galima būtų pavadinti klasikiniu. Tačiau visada esame suinteresuoti rasti naujus, kokybiškus, naujausias mados tendencijas atitinkančius dailylenčių gaminimo sprendimus.

Interjerui tik kokybiškiausia sibiro mediena

Prieš apdirbant medieną interjerui, pirmiausia pasirūpiname kruopščiu eglės ar pušies medienos atrinkimu. Tam, kad gamybai būtų naudojama tik kokybiškiausia žaliava. Būtent dėl to, vidaus apdailos lentos būna tvarkingos, be jokių skylių, patamsėjimų, šakų užuominų, vabzdžių ar kitų gyvūnų pažeistų vietų. Po atrinkimo, mūsų lentos ruošiamos lentpjūvėse, o po to apdirbamos. Specialiai pritaikytose patalpose interjero medienos lentos džiovinamos iki mūsų numatyto drėgnumo lygio, kuris atitinka aukščiausius reikalavimus. Vėliau obliuojamos, tam, kad paviršius būtų itin lygus, švelnus liečiant o nulakavus jį – nesijaustų jokio šiurkštumo.

Medinės lentos: panaudojimo interjere galimybės

Mediena tinka įvairių namų patalpų – svetainės, virtuvės, miegamojo kambario ar palėpės interjero kūrimui. Lentas galima naudoti pilnai patalpų sienų apdailai ar panaudoti kaip nedidelę interjero detalę. Mediena - itin paranki medžiaga skirtingų stilių formavimui, kadangi ji puikiai dera su akmens ar stiklo, natūralios odos detalėmis. Be abejo, tai vienas patraukliausių sprendimų, įrengiant sodybos interjerą, kur medžio natūralumas itin dera su supančia aplinka.

Medienos apdaila - estetiškam ir solidžiam interjerui

Nors dažniausiai medienos apdaila ir dailylentės akcentuojamos namų patalpoms, tačiau jos labai plačiai pasitelkiamos tiek komercinių, tiek visuomeninių vidaus erdvių įkūrimui. Tik renkantis grindis vietoms, kur sulaukiama didelio srauto žmonių, verta pasitarti su mūsų specialistais, kurie patars, koks variantas individualiu atveju būtų geriausias. Atsižvelgiant į planuojamą namų, ofiso interjerą galima pasirinkti norimo profilio lentas, kurių skirtumai leis sukurti, pabrėžti tam tikrus dizaino ypatumus.

Vidaus dailylenčių pasirinkimas ir tolesni montavimo žingsniai

Mūsų įmonės lentos apdailai yra skirtingų išmatavimų, šiaurietiškos pušies ar eglės medienos, jų užpakalinėje dalyje yra tikslingai padarytos rievės, užkertančios kelią lentų deformacijai eksploatavimo metu. Dėl gamybos metu padarytų išilginių rievių vidaus  kokybiškai įsitvirtinamos ir nebeturi galimybės pradėti lankstytis, išsikreipti. Tokias lentas labai pravartu naudoti, kur didesni santykinio drėgnumo svyravimai.

Rinkitės lentas pagal išmatavimus

Kadangi gaminame įvairaus pločio ir storio vidaus apdailos lentas, todėl nesudėtinga sukurti norimą interjero dizainą. Be abejo, dėl išskirtinių sprendimų pirmiausia naudinga pasitarti su konsultantais, kurie pateiks vertingų patarimų. Įsigijus mūsų pagamintas ir apdirbtas lentas, jas pristatome klientų pageidaujamu adresu. Tuomet rekomenduojame atvežtą ir iš plėvelės išpakuotą medieną bent porai savaičių palikti toje aplinkoje, kur bus montuojama.

Taip vidaus dailylentės prisitaikys prie esančio drėgmės lygio. O ir sumontavus nereikės ilgai laukti, dailylentės bus paruoštis greitu metu lakuoti ar alyvuoti. Kol  nepadengtos norimu medžiagos sluoksniu, vaikščioti ar prie jų liestis nepatariama.

Vidaus dailylentės turi mažiau reikalavimų nei lentos, eksploatuojamos lauke, tačiau siekiant patvaraus ir tikrai ilgalaikio rezultato verta pasirinkti iš tvirtesnės medienos pagamintas dailylentes. Mūsų siūlomos lentos vidaus apdailai pasižymi didesniu medžiagos tankumu, todėl netrūkinėja ir neskeldėja, kas būdinga silpnesnei medienai, yra lengvai pritaikomos prie klasikinio ar modernaus namų interjero dizaino.