Vidaus dailylentės

Įrengiant naują ar atnaujinant seną namų interjerą svarbiausiu objektu tampa grindų įrengimo, sienų bei lubų apdailos įrengimo klausimai. Be abejo natūralu, jog visuomet daugiau dėmesio skiriama ir atidžiau renkamasi tuos dalykus, kuriems reikalingos didesnės investicijos. Kokybiška apdaila išties yra vienas brangiausių namų remonto, interjero kūrimo darbų, todėl norint geriausio rezultato pirmiausia būtina negailėti pradinių investicijų kokybiškoms medžiagoms bei atliekamam darbui.

Vidaus dailylenčių gamybos ypatumai

Vidaus dailylentės yra gana universalios: gamykloje jos ruošiamos bei pritaikomos jau nebe tik grindų įrengimui, bet ir sienų, lubų apdailai. Šis anksčiau buvęs itin populiarus namų apdailos variantas vėl tampa dažnai pasirenkamu interjero elementu, todėl gamintojai suinteresuoti rasti kokybiškus, naujausias mados tendencijas atitinkančius dailylenčių gaminimo sprendimus.

Interjerui tik kokybiškiausia sibiro mediena

Prieš apdirbant medieną interjerui, pirmiausia pasirūpinama kruopščiu eglės ar pušies medienos atrinkimu, jog gamybai būtų pasitelkiama tik kokybiškiausia žaliava. Būtent dėl atrinkimo proceso vidaus apdailos lentos būna tvarkingos, be jokių skylių, patamsėjimų, šakų užuominų, vabzdžių ar kitų gyvūnų pažeistų vietų. Po atrinkimo mūsų lentos ruošiamos lentpjūvėse, o po to apdirbamos. Specialiai pritaikytose patalpose interjero medienos lentos džiovinamos iki mūsų numatyto drėgnumo lygio, kuris atitinka aukščiausius reikalavimus, vėliau obliuojamos, jog paviršius būtų itin lygus, švelnus paliesti, o nulakavus jį – nesijaustų jokio šiurkštumo.

Medinės lentos: panaudojimo interjere galimybės

Mediena tinka įvairių namų patalpoms – svetainės, virtuvės, miegamojo kambario ar palėpės interjero kūrimui. Lentas galima naudoti pilnai patalpų sienų apdailai ar pasitelkti net kaip nedidelę interjero detalę. Mediena itin paranki medžiaga dizaino formavimui, kadangi ji puikiai dera su akmens ar stiklo, natūralios odos detalėmis. Be abejo, tai vienas darniausių sprendimų įrengiant sodybos interjerą, kur medžio natūralumas itin dera su supančia aplinka.

Medienos apdaila - estetiškam ir solidžiam interjerui

Nors dažniausiai medienos apdaila ir dailylentės akcentuojamos namų patalpoms, tačiau jos labai plačiai pasitelkiamos tiek komercinių, tiek visuomeninių vidaus erdvių įkūrimui. Tik renkantis grindis vietoms, kur sulaukiama didelio srauto žmonių, verta pasitarti su mūsų specialistais, kurie patars, koks variantas individualiu atveju būtų geriausias. Atsižvelgiant į planuojamą namų, ofiso interjerą galima pasirinkti norimo profilio lentas, kurių skirtumai leis sukurti, pabrėžti tam tikrus dizaino ypatumus.

Vidaus dailylenčių pasirinkimas ir tolesni montavimo žingsniai

Mūsų įmonės lentos apdailai yra skirtingų išmatavimų, šiaurietiškos pušies ar eglės medienos, jų užpakalinėje dalyje yra tikslingai padarytos rievės, užkertančios kelią lentų deformacijai eksploatavimo metu. Dėl gamybos metu padarytų išilginių rievių vidaus  kokybiškai įsitvirtinamos ir nebeturi galimybės pradėti lankstytis, išsikreipti. Tokias lentas labai pravartu naudoti, kur didesni santykinio drėgnumo svyravimai.

Rinkitės lentas pagal išmatavimus

Kadangi gaminame įvairaus pločio ir storio vidaus apdailos lentas, todėl nesudėtinga sukurti norimą interjero dizainą. Be abejo, dėl išskirtinių sprendimų pirmiausia naudinga pasitarti su konsultantais, kurie pateiks vertingų patarimų. Įsigijus mūsų pagamintas ir apdirbtas lentas, jas pristatome klientų pageidaujamu adresu. Tuomet rekomenduojame atvežtą ir iš plėvelės išpakuotą medieną bent porai savaičių palikti toje aplinkoje, kur bus montuojama.

Taip vidaus dailylentės prisitaikys prie esančio drėgmės lygio. O ir sumontavus nereikės ilgai laukti, dailylentės bus paruoštis greitu metu lakuoti ar alyvuoti. Kol  nepadengtos norimu medžiagos sluoksniu, vaikščioti ar prie jų liestis nepatariama.

Vidaus dailylentės turi mažiau reikalavimų nei lentos, eksploatuojamos lauke, tačiau siekiant patvaraus ir tikrai ilgalaikio rezultato verta pasirinkti iš tvirtesnės medienos pagamintas dailylentes. Mūsų siūlomos lentos vidaus apdailai pasižymi didesniu medžiagos tankumu, todėl netrūkinėja ir neskeldėja, kas būdinga silpnesnei medienai, yra lengvai pritaikomos prie klasikinio ar modernaus namų interjero dizaino.