Lauko dailylentės

Namo išvaizda dažnai įtakoja mūsų nuomonės susidarymą apie ten gyvenančius asmenis. Tačiau fasado atnaujinimu derėtų susirūpinti ne tik dėl aplinkinių požiūrio, bet ir dėl namo būklės, gyventojų sveikatos. Ypač tai aktualu kalbant apie senos statybos pastatus, kurių namo išorinė, apsauginė dalis jau pradėjo pelyti ar šis procesas gerokai įsisenėjo. Juk bėgant laikui tai daro įtaką žmonių savijautai ir pakenkia pagrindinėms namo konstrukcijoms.

 

Svarstantiems apie namo fasado atnaujinimą – lauko dailylentės

Siekiant atnaujinti esamo pastato išvaizdą gana nedidelėmis pastangomis ir išlaidomis dažnas pasirenka medines ar plastikines dailylentes. Tai vienos populiariausių medžiagų, iš kurių populiarumu pirmauja medinės lauko dailylentės. Nors jos brangesnės už plastikines, tačiau vertinantys kokybiškus gaminius ir natūralumą noriau investuoja į ilgaamžį ir ekologiškesnį rezultatą.

Pasitelkus medines lauko apdailos lentas galima atnaujinti namo, sodo namelio, pirties ir kitų kiemo statinių, komercinės ir visuomeninės paskirties pastatų išvaizdą. Dailylentės yra bene geriausias sprendimas tuomet, kai siekiama atnaujinti savo namo fasado išvaizdą, neišleidžiant itin didelės pinigų sumos medžiagoms ir atliekamam darbui, o rezultatas išties būna džiuginantis.

Pasitelkus dailylentes įmanoma atnaujinti tokią pačią namo išvaizdą, sukurti labai panašų rezultatą ar visiškai pakeisti namo išorę. Tai padaryti nėra sudėtinga, kadangi yra didelis skirtingų dailylenčių ir montavimo galimybių pasirinkimas.

Lauko dailylenčių ypatumai ir montavimo galimybės

 

  • Naudojamas medis. Kai kurie gamintojai lauko apdailai siūlo dailylentes iš maumedžio, tačiau tai nėra itin geras sprendimas, kadangi bent kiek netinkamai išdžiovintas maumedis stipriai įgeria išorės drėgmę ir džiūdamas traukiasi, o vėliau vėl plečiasi, taip pažeidžiant esamą išvaizdą ir kokybę. Įvertinusi orų permainas šalyje, mūsų įmonė siūlo eglės ar pušies lauko dailylentes, kurios pasižymi patvariu ir ilgaamžiu rezultatu. Šių medžių rūšių dailylentės gaminimo metu specialiai paruošiamos ir pritaikomos lauko apdailai, todėl yra atsparios vėjo, lietaus, saulės poveikiui. Apdirbimo metu dailylentės kokybiškai išdžiovinamos iki mažo procentinio drėgnumo, todėl ir eksploatacijos metu pasižymi itin mažu drėgmės įsisavinimu, dėl ko bėgant laikui nesideformuoja. Prekiaujame tik kokybiškais gaminiais, kurie atitinka tarptautinius keliamus standartus.
  • Individualūs gaminių sprendimai. Mūsų įmonė prekiauja ir tiekia pagal individualius kliento pageidavimus, namo planą, paruoštas medienos dailylentes. Pokalbio su klientu metu aptariami galimi išvaizdos variantai, montavimo galimybės ir parengiami norimo fasado brėžiniai, pagal kuriuos gaminame skirtingų profilių dailylenčių gaminius. Dailylenčių skersmuo gali būti siauresnis ar platesnis, jų paviršius – šiurkštus ar lygus, o plotis yra įvertinamas specialistų, kadangi klientams siūlome tik pakankamai storas apdailos lenteles. Taip montavimo metu išvengiama didesnių nei įprasta plyšių ir užsakovams užtikriname ilgaamžiškesnį rezultatą.
  • Montavimas. Lauko dailylentės gali būti montuojamos horizontaliai ar vertikaliai. Nuo pasirinkto varianto priklauso, kaip reikės tvirtinti dailylentes. Siekiant išlaikyti tvarkingą galutinį rezultatą patariame pasirinkti vieną iš galimų būdų, neperkraunant vaizdo montuojant lenteles skirtingomis kryptimis. Be abejo, patyrę meistrai padės įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, tačiau iš anksto verta žinoti tokius abiejų variantų derinimo niuansus: horizontalus ir vertikalus lentelių derinimas reikalauja daugiau resursų, yra techniškai sudėtingesnis procesas, todėl užtrunka ir kainuoja brangiau. Tikriausiai daugelis iš anksto žino, kokia montavimo padėtis labiau patiktų, tačiau pasitarti su specialistais visuomet pravartu.

Prieš montuojant dailylentes, patariame jas laikyti sausose patalpose, saugant nuo drėgmės, saulės, lietaus poveikio. Atlikus darbus naudinga kuo greičiau pradėti dailylenčių dažymo darbus, jog šios būtų kuo atsparesnės minėtam aplinkos poveikiui.


MEDINIS FASADAS LENTOS MEDINIAM FASADUI

MŪSŲ PRODUKCIJA

Vidaus apdailos lentos

Pamatyti daugiau

Terasinė mediena asortimentas

Pamatyti daugiau

Grindų lentos

Pamatyti daugiau

Lauko apdailos lentos

Pamatyti daugiau

Pirties mediena

Pamatyti daugiau

Tarinė mediena

Pamatyti daugiau