Juodalksnio dailylentės pirčiai
Medienos rūšis Juodalksnis Profilis
Matmenys (mm) 15 ×90 (82) x 2100/2400/3000
Kokybės kl. A/B
Kaina €m2 be PVM 18,92
Kaina €m2 su PVM

22,90


Juodalksnio dailylentės pirčiai (gultams)
Medienos rūšis Juodalksnis Profilis
Matmenys (mm) 28 ×90/120 x 1800/2100/2400/2700/3000
Kokybės kl. A/B
Kaina €b/m be PVM 4,05/5,00
Kaina €b/m su PVM

4,90/6,05

Pirties mediena - svarbu pasirinkti tinkamą, tam, kad šia poilsio oaze galėtumėte naudotis daugybę metų. Patyrę pirtininkai pirties įrengimui rekomenduoja rinktis lapuočių medieną. Dėl jos minkštumo ir porėtumo. Toks medis neįkaista per stipriai, todėl prie jo prisiglausti, atsisėsti, atsigulti pirtyje malonu. Kietas, tankus medis, toks kaip ąžuolas, pirtyje dažniausiai nenaudojamas. Kadangi jis stipriai įkaista ir ilgai neatšąla. Ant tokio gulto būtų nemalonu sėstis, nejauku prisiliesti prie įkaitusių grindų ar sienų. Tuo tarpu juodalksnis pirtyje lengvai sušyla ir gana greitai atvėsta. Todėl kontaktas su šia mediena yra malonus ir komfortabilus.
Mūsų asortimente rasite juodalksnio dailylentes pirčiai. Šios dailylentės atitinka A/B klasę.

Pirties mediena - kokiomis savybėmis pasižymi juodalksnio dailylentės?

Dažniausiai pirties įrengimui naudojama viena iš trijų lapuočių rūšių - liepa, drebulė ar juodalksnis. Mūsų asortimente rasite juodalksnio dailylentes. Ši mediena yra kiek tamsesnė, nei kitos dvi minėtos rūšys medienos. Ir, skirtingai nei liepa ar drebulė, beveik neturi jokio kvapo.
Juodalksnio mediena labai patvari, o bene svarbiausia jos savybė - atsparumas drėgmei, mediena nepūva. Juodalksnio medis mėgsta augta drėgnose, pelkėtose vietovėse, todėl jo mediena - visiškai nebijo drėgmės. Dėl šios priežasties ji  dažniausiai naudojama ten, kur būna daug drėgmės. Juodalksnį populiaru naudoti gultų gamyboje, pakrantės lieptams formuoti. Ir, žinoma, idealiai tinka pirčių įrengimui, apdailai.
Šio medžio dailylentės, vos supjautos būna šviesios, beveik baltos. Tačiau ilgainiui šiek tiek patamsėja, įgauna rausvą atspalvį. Ir labai dailiai ir jaukiai atrodo pirtyje.

Kokį lentelių ilgį pasirinkti?

Mes siūlome dviejų ilgių lenteles - 2400 mm ir 2100 mm. Kurį pasirinkti Jums, priklauso nuo Jūsų įrengiamos pirties aukščio. Pirtininkai rekomenduoja lentelių neglausti prie pat grindų. Palikti maždaug 5 - 10 cm tarpą. Taigi, jeigu Jūsų pirtis 2,5 metro aukščio, rinkitės ilgesnes - 2400 mm dailylentes. Jų pilnai užteks. Na, o žemesnėms pirtims tiks trumpesnio ilgio dailylentės.
Mūsų asortimente rasite 8-9 cm pločio dailylentes. Toks plotis - vienas iš populiariausių, renkantis pirties sienų lenteles.

Užsakymą pateikti galite:

Stipriausi LietuvojeTelefonu:
+37068731739
+37068637521
Elektroniniu paštu:
info@geroslentos.lt

Turite klausimų? Drąsiai kreipkitės ir suteiksime Jums reikalingą konsultaciją nemokamai!

 Susisiekite dabar!
Sekite mus facebook!