Dailylentės luboms

Nors dailylenčių populiarumas kurį laiką buvo šiek tiek sumažėjęs, tačiau šiandien jos yra pasirenkamos tikrai dažnai. Klaidinga manyti, kad toks pasirinkimas yra atgyvenęs – naudojant dailylentes galima sukurti tikrai modernų interjerą. Gali būti naudojamos ne tik sienų dailylentės,
bet taip pat ir dailylentės luboms, kurias išsirinkti galėsite kur kas paprasčiau, jei atkreipsite dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų.

Kokią medieną pasirinkti?

Rekomenduojama rinktis tokias vidaus dailylentes, kurių drėgnumas būtų nuo 14 iki 16 procentų. Prekyboje šiuo metu galima rasti dailylenčių, kurios pagamintos iš uosio, alksnio, eglės, drebulės ar pušies medienos. Iš drebulės pagamintos dailylentės luboms yra ganėtinai pigios, tačiau jos yra ganėtinai minkštos ir neatsparios. Uosinės dailylentės pasižymi puikiomis fizinėmis ir mechaninėmis savybėmis, jos yra ganėtinai tvirtos ir ilgaamžės. Iš alksnio pagamintos dailylentės yra ne tokios tvirtos kaip uosinės, tačiau jos pasižymi dideliu atsparumu deformacijoms ir drėgmei. Termiškai apdorotos pušinės ar eglinės dailylentės padeda išvengti sakų tekėjimo, tokios dailylentės yra tikrai tvirtos ir ilgaamžės.

Klijuotos ar šakotos dailylentės?

Dailylentės luboms gali būti šakotos arba pagamintos iš klijuotos medienos. Vieni šakotas dailylentes laiko svarbiu interjero akcentu, o kiti mano, kad toks sprendimas tik subjauroja bendrą patalpų vaizdą. Tuo atveju, jei šakotos dailylentės jums nekelia jokio žavesio, galite pasvarstyti apie šakotų dailylenčių įsigijimą. Tai – iš atskirų medienos lentelių suklijuotos dailylentės, iš kurių yra pašalinamos šakos. Tokios dailylentės yra stabilios bei atsparios deformacijoms, todėl pravartu pagalvoti ir apie tokią galimybę.

Rinkitės aukščiausios kokybės dailylentes

UAB „Doneris“ – tai 2003 metais įkurta įmonė, vykdanti didmeninę ir mažmeninę prekybą mediena. Ši kompanija siūlo  itin platų apdailinės medienos pasirinkimą: siūlomos lauko ir vidaus dailylentės, grindų dailylentės, dailylentės luboms, ir t.t. Apdailai skirta produkcija yra gaminama iš kokybiškos medienos, todėl užtikrinama, kad visi gaminiai pasižymės puikiomis  eksploatacinėmis savybės ir tarnaus tikrai ilgą laiką.

Natūralios medienos dailylentės, pagamintos iš sibiro eglės ar sibiro pušies, suteiks jūsų namams dar daugiau jaukumo ir šiltumo, tad tuomet, jei siekiate susikurti išskirtinį interjerą, kreipkitės į UAB „Doneris“ – kartu atrasite pačius geriausius sprendimus.

Dailylentės luboms

MŪSŲ PRODUKCIJA

Vidaus apdailos lentos

Pamatyti daugiau

Terasinė mediena asortimentas

Pamatyti daugiau

Grindų lentos

Pamatyti daugiau

Lauko apdailos lentos

Pamatyti daugiau

Pirties mediena

Pamatyti daugiau

Tarinė mediena

Pamatyti daugiau