Mediniai namai

Mediena – ekologiškai švari gamtinė statybinė medžiaga, neturinti jokio neigiamo poveikio žmogaus organizmui. Nustatyta, jog šilta natūralios medienos spalva teigiamai veikia žmogaus psichinę būklę, ramina nervų sistemą, sukuria palankias sąlygas pilnaverčiam poilsiui. Spygliuočių rąstuose likę sakai teigiamai veikia name gyvenančių žmonių kvėpavimo takus ir plaučius.

Įmonė kai stato iš klijuoto tašo sienojų , naudojamas šiaurinės eglės ar pušies mediena.
Naujo medinio rąstinio namo ar pirties gamyba su kontroliniu surinkimu gamykloje užtrunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių, priklausomai nuo statomo namo dydžio ir projekto sudėtingumo. Pastatytas naujas medinis namas susideda iš lauko ir vidaus sienų su išpjautomis erdvėmis langams, stogo kraigu, gegnėmis, perdengimo sijomis ir kolonomis. Užsakovui pageidaujant – surenkamas. Surenkant, tarp sienojų, kaip izoliacija, dedama neaustinė lininė medžiaga. Po to atliekamas galutinis sienų impregnavimas ir dažymas. Pastatytiems mediniams namams, pirtims dažyti naudojame specialiai medienai skirtus dažus, kurie turi medienos impregnantų, yra įvairių spalvų ir kuriais dažant išlieka matoma natūrali medienos struktūra. Mediena saugo šilumą. Medinių sienų šilumos izoliacija kelis kartus didesnė nei to paties storio plytų ar betoninės sienos. Medinės sienos sukaupia šilumą ir tolygiai ją paskirsto visoje patalpoje. Šilumos izoliacijos savybių dėka mediniame name ne tik šilta žiemą, bet ir vėsu vasarą.

Kai įmonė mediniį namą gamina iš medžio masyvo,tai yra naudojama lietuviška mediena, kurią įmonei tiekia nuolatiniai partneriai. Mediniai namai gaminami tik iš stačiakampių ruošinių. Be medinių namų taip pat gaminame garažus, pirtis,pavėsines iš mūsų arba iš užsakovo pateiktos žaliavos.
Pradžioje, įmonėje rąstai yra pjaunami pagal atitinkamo namo parametrus, obliuojami ir frezuojami. Atlikus būsimo rąstinio namo kontrolinį surinkimą gamykloje, rąstai sužymimi, namas išardomas, supakuojamas ir vežamas į statybos vietą . Užsakovui pageidaujant – surenkamas.

Konsultuokitės
nemokamai

Tel. +37061547979
  +37068731739

El.paštas: info@geroslentos.lt