Mediniai namukai

Mediniai sodo namukai - sandėliukaiMediena – ekologiškai švari gamtinė statybinė medžiaga, neturinti jokio neigiamo poveikio žmogaus organizmui. Nustatyta, jog šilta natūralios medienos spalva teigiamai veikia žmogaus psichinę būklę, ramina nervų sistemą, sukuria palankias sąlygas pilnaverčiam poilsiui. Spygliuočių rąstuose likę sakai teigiamai veikia name gyvenančių žmonių kvėpavimo takus ir plaučius.

Mediniai sodo nameliai 

Kai statomi mediniai sodo nameliai ar sandėliukai  naudojama šiaurinės eglės ar pušies mediena.
Naujo medinio namuko ar pirties gamyba su kontroliniu surinkimu gamykloje užtrunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių, priklausomai nuo statomo namo dydžio ir projekto sudėtingumo.

Pastatytas naujas medinis sodo namukas susideda iš lauko ir vidaus sienų su išpjautomis erdvėmis langams, stogo kraigu, gegnėmis, perdengimo sijomis ir kolonomis. Užsakovui pageidaujant – surenkamas. Surenkant, tarp sienojų, kaip izoliacija, dedama neaustinė lininė medžiaga. Po to atliekamas galutinis sienų impregnavimas ir dažymas.

Medinių namelių priežiūra

Pastatyti mediniai sodo namukai, sandėliukai ir medinės dažomi specialiai medienai skirtais dažais, kurie turi medienos impregnantų, yra įvairių spalvų ir kuriais dažant išlieka matoma natūrali medienos struktūra. Mediena saugo šilumą. Medinių sienų šilumos izoliacija kelis kartus didesnė nei to paties storio plytų ar betoninės sienos. Medinės sienos sukaupia šilumą ir tolygiai ją paskirsto visoje patalpoje. Šilumos izoliacijos savybių dėka mediniame name ne tik šilta žiemą, bet ir vėsu vasarą.

Medinių namelių statyba - Doneris UAB

Kai medinį namuką gaminame iš medžio masyvo naudojama lietuviška mediena, kurią įmonei tiekia nuolatiniai partneriai. Mediniai namai gaminami tik iš stačiakampių ruošinių. Be medinių namų taip pat gaminame garažus, pirtis,pavėsines iš mūsų arba iš užsakovo pateiktos žaliavos.
Pradžioje, įmonėje rąstai yra pjaunami pagal atitinkamo namo parametrus, obliuojami ir frezuojami. Atlikus būsimo rąstinio namo kontrolinį surinkimą gamykloje, rąstai sužymimi, namas išardomas, supakuojamas ir vežamas į statybos vietą . Užsakovui pageidaujant – surenkamas.

Užsakymą pateikti galite:

Stipriausi LietuvojeTelefonu:
+37068731739
+37068637521
Elektroniniu paštu:
geroslentos@gmail.com

Esant klausimams drąsiai kreipkitės ir suteiksime Jums reikalingą konsultaciją nemokamai!

 Susisiekite dabar!
Sekite mus facebook!