Dailylentės

Kokios vidaus dailylentės gali geriausiai pasiteisinti?

Namų vidaus apdailai vis dar gana dažnai pasirenkamos dailylentės, kurių pasirinkimas tikrai nėra siauras. Nors kartais manoma, kad toks apdailos sprendimas jau yra atgyvenęs, tačiau tai tikrai nėra tiesa: vidaus dailylentės yra ekologiškas ir tikrai estetiškas sprendimas, todėl tokia pasirinkimo galimybė gali būti viena palankiausių. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog pasirinkti tinkamiausią produkciją, kurios asortimentas tikrai nėra siauras. Taigi, į ką vertėtų atkreipti dėmesį?

Kokybė visada yra svarbiausias kriterijus

Turbūt sutiksite, kad renkantis tinkamiausias apdailos medžiagos svarbiausias kriterijus yra jų kokybė. Taigi, svarbu atsižvelgti į tai, iš kokios medienos yra pagamintos dailylentės. Palankiu pasirinkimu gali būti iš alksnio, uosio, drebulės ar eglės pagamintos apdailos medžiagos, kurios yra pakankamai patvarios, bet kartu ir nebrangios. Tuo atveju, jei patalpose yra dideli temperatūrų svyravimai, itin palankiu pasirinkimu bus uosinės dailylentės, kurios tarnaus iš tiesų ilgą laiką. Alksnio mediena nėra labai atspari drėgmei, tad tuomet, jei patalpose kaupiasi drėgmė, verčiau rinktis iš kitokios medienos pagamintas dailylentes. Jei patalpos stipriai šildomos, iš spygliuočių medienos pagamintos apdailos medžiagos gali imti sakuotis, taigi, renkantis tinkamas medžiagas reikėtų į tai atsižvelgti.

Klijuotos dailylentės

Dauguma pagamintų dailylenčių yra šakotos, tačiau ne visi tai laiko privalumu. Šakotos dailylentės puikiai tiks kaimo turizmo sodybai, tačiau gyvenamųjų namų apdailai dažniau nusprendžiama rinktis klijuotas dailylentes, kurios šakotumu nepasižymi. Tai – iš klijuotos medienos pagamintos apdailos medžiagos, kurios yra dar atsparesnės deformacijai, taigi, toks sprendimas gali pasiteisinti ne taip ir retai.

Dailylenčių storis

Šiuo metu yra populiariausios 1,1-1,3 cm storio dailylentės, tačiau tuo pasirinkimo galimybės neapsiriboja. Taip pat gali būti pasirenkamos ir storesnės ar plonesnės apdailos medžiagos, tačiau svarbu įvertinti tai, kad plonesnės nei centimetro dailylentės yra ne tokios atsparios deformacijai ir gali susiraukšlėti, tad kur kas praktiškiau rinktis storesnes apdailos medžiagas.

Taip pat svarbiu kriterijumi gali būti ir tai, kokia yra dailylenčių kaina. Jei norite rasti patį palankiausią pasiūlymą, galite peržiūrėti mūsų įmonės kainoraštį ir susisiekti su mumis konsultacijai. Tikrai padėsime atrasti palankiausias pasirinkimo galimybes.