Dailylentės

Vienas pagrindinių ir svarbiausių argumentų pasirenkant medines dailylentes namų apdailai – siekis sukurti jaukią, šiltą, gera atmosfera ir natūralumu pasižyminčią namų erdvę. Ne veltui medis yra daugelio ekologija besidominčiųjų žmonių prioritetinė žaliava: mediena subalansuoja drėgmės santykį, tinkamai paruošta ir prižiūrima – neleidžia kauptis perteklinei drėgmei ir pelėsiui, kas ypatingai būdinga nenatūralioms medžiagoms, pasirenkamoms interjerui įrengti. Apdailai pasirenkantys šį atsinaujinantį energijos išteklių ne tik saugo savo sveikatą, bet ir tausoja gamtą. Ką dar naudinga ir verta žinoti svarstantiems apie dailylenčių apdailos pasirinkimą savo namams ar įstaigai?

 

Medienos dailylentės – vidaus ir lauko apdailai

 

Apdailos lentelės jau buvo mėgiamos mūsų senolių, tik  tam tikru metu šiek tiek primirštos, užleidžiant populiarumo poziciją kitoms apdailos medžiagoms. Tačiau vis labiau domintis ekologija ir siekiant kuo natūralesnio gyvenimo būdo, vėl imta ieškoti kaip to pasiekti ir čia prisimintos medienos apdailos lentelės. Jų gamybai pasitelkiama itin patvari šiaurietiška eglių ir pušų mediena bei naujos technologijos, leidžiančios išgauti modernius sprendimus bei užtikrinti aukštą gaminių kokybę eksploatacijos metu. Viso mūsų gaminamos dailylentės atitinka A, A/B kokybės standartus. Visa tai lemia vėl greitai didėjantį medienos lentelių populiarumą.

 

Mūsų įmonė klientams siūlo įsigyti iš aukščiausios klasės medienos pagamintas vidaus ir lauko dailylentes. Konkrečioje apdailos lentelių gamybos ir apdirbimo srityje specializuojamės ne vienerius metus, kas leidžia gerai žinoti ne tik pagrindinius medienos ir jos gamybos niuansus, bet ir smulkiausias dailylenčių eksploatacijos savybes. Tai suteikia galimybę gaminti individualius gaminius pagal klientų pageidavimus.

 

Tai, ką naudinga žinoti apie apdailos lentelių montavimą

 

Klientams siūlome vertikaliai ar horizontaliai montuojamas dailylentes, kurios padeda sukurti norimą fasado ar namų vidaus sienų, lubų raštą. Tereikia pirmiausia pasitarti su konsultantais, kurie sudarys reikiamus brėžinius. Dailylentes galima tvirtinti vinimis, medsraigčiais ar plokštelių pagalba, tvirtinant dailylentę vieną prie kitos. Su specialiomis rievėmis pagamintos apdailos lentelės išlieka tiesios, nesilanksto, nesibanguoja, todėl rezultatas išlieka nepakitęs ilgą laiką.

 

Dailylenčių priežiūra

 

Norint, kad tiek lauko, tiek vidaus apdailos lentos ilgai pasižymėtų pirmine išvaizda ir geromis savybėmis, būtina jas kas kelerius metus atnaujinti. Be abejo, lauko apdailos lentelėms reikės daugiau priežiūros nei sumontuotoms viduje, kadangi jos apsaugo namą nuo neigiamo išorės poveikio: lietaus, drėgmės, vėjo, temperatūros pokyčių, nuo kurių pačios stipriai nukenčia. Dailylenčių atnaujinimo darbai padės išsaugoti estetišką namo išvaizdą ir geras eksploatacines savybes, užkertant kelią jų susidėvėjimui. Lauko dailylentes būtina impregnuoti, taip jas apsaugant nuo neigiamo drėgmės poveikio ir galimo mikrobų veisimosi.

 

Tiek lauko, tiek vidaus apdailos lentelės gali būti atnaujinamos padengiant jas alyvos sluoksniu ar keliais. Tai gana naujas, tačiau pasaulyje jau puikiai žinomas ir pripažintas metodas. Lietuvoje jis dar nėra itin populiarus, tačiau vis daugiau žmonių jį įvertina. Alyva pasižymi puikiomis medieną saugančiomis savybėmis, neleidžia jai trūkinėti, įskilti, pradėti pleišėti. Pats alyvavimo procesas nėra sudėtingas, jį gali atlikti ir pastato savininkai. Vienintelis minusas, jog alyvuoti reikia dažniau nei padengti nauju lako sluoksniu (perlakuoti galima ir kas dvejus-trejus metus, o peralyvuoti rekomenduojama kiekvienais metais ar kas dvejus).

 

Apdailos lentelių transportavimas klientams

 

Dėl dailylenčių parsivežimo į reikiamą vietą klientai gali nesirūpinti, visomis transportavimo paslaugomis pasirūpinsime mes. Prieš transportavimą apdailos lentos supakuojamos į profesionalią plėvelę, kuri apsaugo dailylentes nuo drėgmės poveikio ir galimų mechaninių pažeidimų pervežimo ar krovimo metu.

 

Mūsų dailylentės klientus pasiekia visiškai paruoštos montavimui ir tolimesniam lakavimui ar alyvavimui. Taip suteikiama galimybė patiems užsakovams išgauti norimą lentelių atspalvį, pro kurį matosi natūralus medienos raštas, ar sodrią spalvą, kuri tą raštą paslėps.